HOME
       INDEX
       DOWNLOAD PDF
       CITÁTY Z KNIHY
       ĎAĽŠIE KAPITOLY
     O AUTOROVI
       KDE JU KÚPITE?
       ĎAĽŠIE VYDANIA
       ĎAĽŠIE WEB
 
Herkolubus alebo Červená Planéta
O autorovi: V.M. Rabolu
V.M. RABOLU  
 

V. M. Rabolu sa narodil v r. 1926 v Kolumbii v jednoduchej a skromnej rodine. Už od svojho detstva obdivoval krásu a múdrosť prírody a zasvätil svoj život práci v poľnohospodárstve. V r. 1952 zažil pravé duchovné Poznanie v Sierra Nevada de Santa Marta (Kolumbia) a čoskoro mal príležitosť na dosiahnutie vnútorného rozvoja zdokonaľovania, po čom mnoho ľudských bytostí túži.

S vôľou a odhodlaním sa vrhol do skutočných /praktických/ kľúčov k záhadám, ktoré boli pred ním, a tak zvládol vždy napredovať po ťažkej ceste duchovna pomocou prebudenia vedomia.

Výsledkom jeho úspešného vnútorného vývoja bolo, že v svojich 70 rokoch začal verejne šíriť pravé Poznanie na medzinárodnej úrovni prostredníctvom prednášok, kurzov, verejných zhromaždení a medzinárodných kongresov, predchnutých veľkodušností a altruismom.

V r. 1998 V. M. Rabolu vynaložil posledné úsilie napomôcť ľudstvu a napísal s veľkým sebaobetovaním knihu Herkolubus alebo Červená planéta, kde vďaka svojim vedomým schopnostiam, mohol popísať do podrobností neomylne hrozné udalosti, ktoré nastanú v krátkej dobe na Zemi, po tom, keď sa k nej priblíži planéta Herkolubus. Tiež nám hovorí, čo môžeme urobiť, aby sme sa vyhli následkom.

Zomrel 8. januára 2000 v Bogote – Kolumbia.

© 2004F.R. HRABAL / CAD PressCAD PRESS
Stránka optimalizovaná pre ie 800x600